Leden


123Telcomwww.123telcom.nl
3T B.V.www.3t.nl
LLX2 Investments BVwww.llx2.nl
Apollo Tyres Global R&D B.V.www.apollotyres.com
Aqua Twente B.V.www.aquatwente.com
Exocortexwww.exocortex.nl
Arnold & Siedsma Octrooi-, merken- en modellenbureauwww.arnold-siedsma.nl
Autosoft B.V.www.autosoft.eu
Switch IT Solutions bvwww.switch.nl
bct architecten, ingenieurs en adviseurswww.bctarchitecten.nl
Beltman Architecten & Ingenieurs B.V.www.beltmanarchitecten.nl
Bowling Enschede B.V.www.bowling-enschede.nl
Brookhuis Applied Technologies B.V.www.brookhuis.nl
Brunel Nederland B.V.www.brunel.nl
BTC-Twente B.V.www.btc-twente.nl
Bureau HHM B.V.www.hhm.nl
ABN AMRO N.V.www.abnamro.com
Chef Horeca & Cateringwww.chefhorecaencatering.nl
Combidesk | Smart Software Connectionshttps:/combidesk.com
Comyoo | Interactieve mediawww.comyoo.nl
CongresAssociatie Twente B.V.www.congress.nl
Convergence Industry BVwww.con-vergence.com
Damsté advocaten - notarissenwww.damste.nl
DBC Groep B.V.www.dbc.nl
Fletcher Hotel-Restaurant De Broeierd - Enschedewww.broeierd.nl
Ministerie van Defensie CDC/DPD
De Kok Accountants en Adviseurswww.dekok.nl
Demcon Advanced Mechatronics B.V.www.demcon.nl
Kindercentrum De Vlinder en bso de Reuzenvlinderwww.kinderdagverblijf-vlinder.nl/
De Wijngaert HR Dienstverlening B.V.www.dewijngaert.nl
Du Gardijn Verzuimmanagementwww.dugardijn.nl
Dynamic Zones International B.V.www.dynamiczones.nl
Ecare Services bvwww.ecare.nl
Root B.V.www.root.nl
Equinix Netherlandswww.equinix.com
Ergo Design B.V.www.ergodesign.nl
Van Nugteren B.V.www.vannugteren.nl
Panthera Group BVwww.lionix-international.com
BN Tourism BVwww.hotelandevent.com
Eshuis Accountants & Belastingadviseurswww.eshuis.com
Stichting Faculty Clubwww.restaurantfacultyclub.nl
FC Twente '65 B.V.www.fctwente.nl
Fledge Solutions B.V.www.fledge.nl
Fortes Group BVwww.fortesglobal.com
Foseco Nederland BVwww.foseco.com
Gemeente Enschede, Ondernemersloket Enschedewww.enschede.nl
Vtel telecomwww.vtel.nl
Stichting exploitatie golfclub Drienewww.golfclubdriene.nl
Go Planet Vastgoed B.V.www.elizen-vastgoed.nl
Handelsbankenwww.handelsbanken.nl
Hendriksen Accountants en Adviseurswww.hendriksen.nl
HumanCapitalCarewww.santar.nl
IDpartners / Stevens idé partners BVwww.idepartners.nl
Industriele Kring Twente (IKT)www.ikt.nl
Boers & Lem Vastgoedconsultants B.V.www.boersenlem.nl
Innovadoo Personeelsdiensten BVwww.innovadoo.nl
In Person Uitzendbureau B.V.www.inperson.nl
JJ-MEDTECHwww.jj-medtech.nl
de Jong en Laan Accountantswww.jonglaan.nl
mSheRcyqUlHLstqMrRfhttps://www.genericpharmacydrug.com
Optisense BVwww.optiqua.com
Keenondotswww.keenondots.com
Novel-Twww.novelt.com
Keypoint Consultancy B.V.www.keypoint.eu
KienhuisHoving advocaten en notarissenwww.kienhuishoving.nl
KITT Engineering B.V.www.kitt.nl
Equipe Zorgbedrijven Enschede B.V.www.velthuiskliniek.nl
KPMG Accountants N.V.www.kpmg.nl
Kroep Steghuis Gerechtsdeurwaarderswww.kroepsteghuis.nl
KroeseWevers Accountants en Belastingenwww.kroesewevers.nl
Leap. The Innovation Agencywww.leap.nl
Liet Specials Engineering B.V.
Lightmotif B.V.www.lightmotif.nl
The Lunchboxwww.thelunchbox.nl
Congres- en studiecentrum Twente BVwww.drienerburght.nl
PNO Consultantswww.pnoconsultants.nl
MASER Engineering B.V.www.maser.nl
Matrix B.V.www.matrix-ib.nl
Mecal B.V.www.mecal.eu
Mediavisie B.V.www.mediavisie.nl
Techdutchwww.techdutch.nl
Micronit Microtechnologies B.V.www.micronit.com
Medical Measurement Systems B.V.www.mmsinternational.com
IJsbaan Twentewww.ijsbaan-twente.nl
Mobidot B.V.www.mobidot.nl
M-Trix installatie adviseurswww.m-trix.nl
NextJob B.V.www.nextjob.nl
Twinsense
NIKOS (UT)www.utwente.nl/nikos
No Nonsense Technical Solutionswww.nnts-group.nl
NX Filtration BVwww.nxfiltration.com
Ontap B.V.www.ontap.nl
Ontwikkelingsmaatschappij Oost Nederland N.V.www.oostnv.nl
OVSoftwarehttps://www.ovsoftware.nl
ZERO55 Enschede BVwww.zero55.nl
Campus UT huisartsenpraktijk BVwww.campushuisarts.nl
PhoeniX Softwarewww.phoenixbv.com
Stichting Pioneeringwww.pioneering.nl
Topvorm Twente / Rene Polmanwww.fysiotherapie-enschede.nl
Pontus Heattreatment B.V.www.pontus.nl
Prime Design BVwww.primedesign.nl
Proleit B.V.www.proleit.nl
Rabobank Enschede-Haaksbergenwww.rabobank.nl/eh
Raedthuys Groep B.V.www.raedthuys-partner.nl
Mediavisiewww.mediavisie.nl
Roc van Twenterocvantwente.nl
Excellence AG Engineering B.V.www.excellence.ag
Sigmax ICT Specialisten B.V.www.sigmax.nl
SmartTip BVhttp://www.smarttip.nl
Soccer Inside Enschedewww.soccerinside.nl
SOUNDENERGY BVwww.soundenergy.nl
SpeakUp B.V.www.speakup.nl
Sqillswww.sqills.com
Staatvandienstwww.staatvandienst.nl
Symbol B.V.www.symbol.nl
Taylor Protocolswww.taylorprotocols.nl
Telecats B.V.www.telecats.nl
Ten Kate Huizingawww.tenkatehuizinga.nl
ten Hag Groep B.V.www.tenhag.nl
Bam Raakt!bamraakt.nl
TIB-advies, Stichtingwww.tib-advies.nl
Tide Microfluidics B.V.www.tidemicrofluidics.nl
Stichting Thermoplastic Composites Research Centerwww.tprc.nl
TReNT B.V.www.trentbv.nl
TSM Business School B.V.www.tsm.nl
Unipartners Twentewww.unipartners.nl/nl/vestigingen/twente/
Universiteit Twente Campus en Huisvestingwww.utwente.nl
V-tel Telecom & ITwww.v-tel.nl
Van Dijk Bouw B.V.
Van Tilburg Innovation B.V.www.vantilburginnovation.nl
VidiNexuswww.vidinexus.com
de Persgroep Nederlandwww.persgroep.nl
Westbound Business Travelwww.westboundtravel.nl
Kinepolis Enschedewww.kinepolis.nl
Xsens Technologies B.V.www.xsens.com
Yachtwww.yacht.nl

Nieuws op 12 okt 2018 door René Reitzema

De kunst van het groeien

In één dag heb jij alle relevante kennis over digitalisering, marketing, nieuwe businessmodellen en het werven van talent. Als ondernemer heb je niet altijd de gelegenheid om met een andere blik naar onze wereld en onze omgeving te kijken. Je durven te verwonderen en dingen om te keren. Gun jezelf daarom een dag boordevol nieuwe inzichten en kennissnacks en laat je verrassen tijdens het Business Festival. Wij als ondernemersvereniging mogen een beperkt aantal kaarten weggeven voor het Business Festival. De waarde hiervan is 125 Euro. Ondernemers inspireren met pure ondernemersverhalen op thema's die voor hen belangrijk zijn. Dat is waar het om draait tijdens de tweede editie van het Business Festival op 18 oktober op het terrein van Vliegveld Twenthe: · 6 keynotes, waaronder Helga van Leur met haar inspirerende verhaal · 30 kennispartners die de laatste trends en technieken uit de doeken doen · 40 verschillende workshops van experts · 5 exclusieve foodcorners met de lekkerste hapjes en mooiste gerechten · 1.500 ambitieuze ondernemers die elkaar ontmoeten Binnen één dag zit je boordevol inspiratie om jouw bedrijf te laten groeien! Bekijk hier het programma. Bij interesse: stuur een mail naar info@ovkennispark.nl Na je aanmelding bij ons ontvang je de officiële uitnodiging met een toegangscode waarmee jij je (gratis) kunt registreren.


Nieuws op 29 sep 2018 door René Reitzema

Meet & Experience Kennispark verplaatst naar medio november

Samen met alle Kennispark-partners, gemeente Enschede en FC Twente hoopten we op een inspirerende middag en avond in de Grolsch Veste. Echter, nieuwe en interessante ontwikkelingen in het gebied vragen om meer tijd voor een inspirerend programma! Kwartiermaker Kennispark Twente aangesteld Een van die interessante ontwikkelingen is dat Kennispark Twente per 1 november een nieuwe kwartiermaker heeft: Anne-Wil Lucas. Daarover dus later meer tijdens de Meet & Experience Kennispark medio november! Meer informatie over de nieuwe datum en het programma ontvang je binnenkort.


Nieuws op 21 sep 2018 door René Reitzema

Golf Cup 2018

Samen met met het enthousiasme van de deelnemers en het mooie weer was de Golf Cup 2018 een mooie activiteit om het nieuwe seizoen mee te openen!